Msza św. w Uroczystość Wszystkich Świętych

piątek, 28-10-2022 | dodał: ks. Krzysztof


Jedna z Mszy św. w Uroczystość Wszystkich Świętych 1 listopada br. będzie sprawowana na cmentarzu grzebalnym parafii św. Antoniego w Kotuniu w Kaplicy św. Rocha o godz. 12.00. W kościele parafialnym Mszę św. w porządku niedzielnym o 8:00, 10:00 i 17:00. Przypominamy, że w tym dniu mamy obowiązek uczestniczyć we Mszy św. a nie tylko nawiedzić cmentarz.

Oficjalna Strona Diecezji Siedleckiej
Radio Podlasie
Echo Katolickie Tygodnik Diecezji Siedleckiej
Podlasie24 - Regionalny Portal Informacyjny

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM